Sprawne zarządzanie salonem kosmetycznym

eBeauty Planner to wyjątkowy system do zarządzania salonem kosmetycznym. Bądź o krok przed konkurencją. Zadbaj o swoich klientów od A do Z. Zbuduj zgrany, zadowolony zespół i rozwijaj swój biznes.

Zarządzanie salonem kosmetycznym – jak działać sprawnie?

Chcesz wiedzieć, co zrobić, aby usprawnić zarządzanie salonem kosmetycznym? Przede wszystkim zautomatyzuj większość działań. System eBeauty Planner został stworzony z myślą o takich gabinetach, jak Twój. To wygodny, elektroniczny terminarz, przypomnienia sms, rejestracja wizyt online, baza klientów z historią, moduł do zarządzania zespołem, baza produktów, raporty i statystyki. Wszystko w maksymalnie intuicyjnej, funkcjonalnej formie.

Zarządzanie salonem kosmetycznym będzie zajmować Ci tylko 2-3 h w tygodniu! Odciążysz swoich pracowników, zyskasz dodatkowy czas i zaczniesz rozwijać swój biznes.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Bądź o krok przed konkurencją

Zarządzanie salonem kosmetycznym wymaga działań na wielu obszarach jednocześnie. Musisz zadbać o dobry kontakt z klientem, wygodną rejestrację wizyt, odpowiedni dobór zabiegów, pełną mobilizację zespołu, a także dobre wyniki finansowe, które zapewniają satysfakcję zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom.

Konkurencja w branży beauty jest naprawdę prężna. Wiesz, kto przoduje na rynku? Właściciele salonów, którzy znają swoich klientów.

Baza klientów z historią wizyt

Historia wizyt klientów w salonie kosmetycznym

Sprawne zarządzanie salonem kosmetycznym nie obejdzie się bez posiadania rozbudowanej bazy klientów. Informacje na temat preferencji kosmetycznych, alergii, czy wcześniejszych zabiegów to prawdziwa skarbnica wiedzy, która pozwoli Twoim pracownikom działać efektywnie.

To może być Twoja przewaga konkurencyjna! Zadbaj o swoich klientów od A do Z. Zapewnij swoim pracownikom narzędzia, które pozwolą im realizować określone cele biznesowe. Czy nie na tym polega umiejętne zarządzanie salonem kosmetycznym? eBeauty Planner pozwoli Ci zbudować nową jakość usług i obsługi klienta.

Rezerwacje wizyt online

Rejestracja wizyt przez Internet

Pozwól klientom rezerwować wizyty o każdej porze dnia i nocy. Rezerwacja wizyt online to wygoda zarówno dla Twoich pracowników, którzy nie muszą odbierać dziesiątek telefonów dziennie, jak i Twoich klientów, dla których jest to po prostu komfortowe. Sprawne zarządzanie salonem kosmetycznym to podążanie z duchem czasu i wsłuchiwanie się w potrzeby rynku. eBeauty Planner to krok do przodu, który prędzej czy później i tak zrobisz.

Poznaj wszystkie funkcje eBeauty Planner

Prowadzisz własny salon? eBeauty Planner ułatwi Ci zarządzanie salonem kosmetycznym!

Przetestuj oprogramowanie dla Twojego salonu bez żadnych opłat.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni