Zarządzanie salonem fryzjerskim może być proste!

System eBeauty Planner pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapomnisz o pustych okienkach, lepiej poznasz swoich klientów, przeanalizujesz wydajność załogi.

Poznaj funkcje eBeauty planner

Zarządzanie salonem fryzjerskim to złożony proces, który mimo pozorów pochłania ogrom czasu. A przecież możesz go wykorzystać lepiej np. na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów. Twoi pracownicy zamiast odbierać telefony będą mogli skupić się na realizacji usług i dodatkowej sprzedaży.

Raporty finansowe
Statystyki popularności usług

System do zarządzania salonem fryzjerskim – dlaczego warto?

System do zarządzania salonem fryzjerskim pomoże Ci zautomatyzować większość działań organizacyjnych. Od rejestracji klientów, wysyłania przypomnień sms, przez tworzenie bazy, historii wizyt, aż po organizację pracy swojej załogi. Poznasz szczegółowe statystyki i raporty. Zobaczysz, które usługi cieszą się największym powodzeniem. Kto najwięcej sprzedaje produktów, a kto ma najwięcej pustych okienek. To niezbędna wiedza, jeżeli zarządzanie salonem fryzjerskim ma być skuteczne!

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Jak usprawnić pracę salonu fryzjerskiego?

Ile czasu Twoi pracownicy poświęcają na umawianie wizyt? Ile kosmetyków fryzjerskich sprzedają podczas realizacji usług? Nie wiesz?

eBeauty Planner to nie tylko bardzo wygodne i funkcjonalne narzędzie do zarządzania salonem fryzjerskim. To także baza wiedzy, która pozwoli Ci budować strategie marketingowe. Od tego należy zacząć.

Nie masz na to czasu? No właśnie. Ponieważ zajmujesz się tym, co już dawno mogło być zautomatyzowane. Jeżeli chcesz usprawnić swoje działania, postaw na profesjonalny system, dzięki któremu zarządzanie salonem fryzjerskim będzie zajmować Ci maksymalnie 2-3 h w tygodniu.

Funkcje eBeauty Planner

Zarządzanie salonem fryzjerskim – funkcje, które pokochasz

Chcesz wiedzieć, które funkcje eBeauty Planner sprawią, że zarządzanie salonem fryzjerskim będzie o wiele łatwiejsze?

  • Inteligentny terminarz = doskonale zagospodarowany czas każdego pracownika, przejrzysty kalendarz, do którego masz wgląd także z domu
  • Rejestracja online = koniec odbierania telefonów w salonie, kalendarz wypełnia się sam
  • Przypomnienia sms = 93% mniej zapomnianych wizyt
  • Baza klientów = wiedza, która pomaga Ci w promocji usług
  • Elektroniczny grafik z funkcją naliczania premii = system motywacji pracowników
  • Magazyn produktów = szybkie zamawianie towaru
  • Statystyki i raporty = wiedza, która rozwija Twój biznes

Postaw na efektywne zarządzanie salonem fryzjerskim! Odciążysz swój zespół, który skupi się na tym, co najważniejsze. Pozyskasz wiedzę, dzięki której Twój salon zacznie się rozwijać.

Zobacz, jak działa eBeauty Planner. Przetestuj system do zarządzania salonem fryzjerskim bez żadnych opłat.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni