Terminarz wizyt dla Twojego salonu

Chcesz budować profesjonalny wizerunek swojego salonu? Elektroniczny terminarz do umawiania wizyt klientów to bezpieczeństwo, komfort i wygoda dla Twoich pracowników. Rezerwacja trwa zaledwie kilka sekund.

Cennik eBeauty Planner
Terminarz do zapisywania wizyt

Przejrzysty kalendarz wizyt

Skreślenia, dziesiątki zmian, bazgroły na szybko…czas to zmienić! Terminarz wizyt to przejrzysty harmonogram, który podpowiada najbliższe wolne terminy. Umożliwia przypisanie wizyt do pracowników. Pozwala wybrać usługi z listy, dodać notatkę, czy wysłać SMS z przypomnieniem o spotkaniu. Rezerwacja jest czytelna i masz do niej dostęp z każdego miejsca na świecie.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Profesjonalny wizerunek

Nadal zapisujesz terminy wizyt w klasycznym zeszycie? Zastanów się, jak to wygląda w oczach klientów. Bądź o krok przed konkurencją. Idź z duchem czasu. Terminarz wizyt eBeauty Planner to nowoczesny system, dzięki któremu proces rezerwacji będzie wyglądał profesjonalnie.

Łatwa obsługa

Wydaje Ci się, że zeszyt to najłatwiejsza opcja na umawianie wizyt klientów i trudno będzie Ci przekonać do zmian swoich pracowników? Nic bardziej mylnego. Już w kilka minut opanują wszystkie opcje systemu. Nasz terminarz wizyt jest bardzo prosty w obsłudze. Twoi pracownicy z pewnością docenią nowe, lepsze rozwiązanie.

Pełne bezpieczeństwo

Co się stanie, jeżeli kalendarz czy zeszyt, którego używasz, gdzieś zaginie? No właśnie – tracisz wszystko. Nie masz historii wizyt, nie wiesz co było zaplanowane na kolejne tygodnie. Elektroniczny terminarz wizyt zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo danych. Ekspresowo możesz cofnąć się do tego, co było i popatrzeć w przyszłość. Nie ma szans, aby dane przepadły.

Funkcjonalny terminarz wizyt

Co ułatwi Ci terminarz do umawiania wizyt?

  • Przejrzysty harmonogram wizyt to wygoda i komfort codziennej pracy.
  • W kilka sekund możesz sprawdzić historię wizyt danego klienta.
  • Umawianie wizyty trwa kilka sekund. System podpowiada Ci wolne terminy.
  • Terminarz wizyt uwzględnia dni wolne i urlopy Twoich pracowników.
  • Każdą wizytę możesz przypisać do danego pracownika.
  • Oprócz daty, godziny i historii klienta do każdej wizyty możesz dodać notatkę.
  • Terminarz wizyt masz zawsze pod ręką. Możesz sprawdzić go w domu lub podczas wyjazdu.

Postaw na nowoczesny system do zarządzania salonem beauty. Wypróbuj nasz wygodny terminarz wizyt do umawiania klientów. Idź z duchem czasu.

Skorzystaj z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego!

Testuj bezpłatnie przez 14 dni