Przejrzysty terminarz dla salonu kosmetycznego

Estetyczny, funkcjonalny harmonogram wizyt w Twoim salonie kosmetycznym ułatwi pracę zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom. Historia wizyt, powiadomienia sms i dodatkowe notatki podniosą jakość obsługi klientów.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni
Funkcjonalny terminarz wizyt

Elektroniczny terminarz dla salonu kosmetycznego

Nadal rezerwujesz terminy wizyt w zeszycie? To przeżytek. Skreślenia, bazgroły napisane w pośpiechu, kartkowanie stron…to wszystko naprawdę utrudnia pracę. Szczególnie gdy dostajesz kilka telefonów dziennie. Wejdź na nowy level zarządzania swoim biznesem. Postaw na wygodny, elektroniczny terminarz dla salonu kosmetycznego. Stworzyliśmy go z myślą o potrzebach Twojej branży.

  • Jest przejrzysty.
  • Obsługa jest banalnie prosta.
  • Kalendarz podpowiada najbliższe, wolne terminy.
  • Wizyty można podpiąć pod pracowników.
  • Edycja rezerwacji trwa kilka sekund.
  • Wizyty możesz podpiąć pod klientów z bazy.
  • Możesz robić dodatkowe notatki.
Przypomnienia SMS

Przypomnienia sms

Nasz terminarz dla salonu kosmetycznego to nie jest zwykły, elektroniczny kalendarz. W systemie eBeauty Planner możesz włączyć opcję wysyłania powiadomień sms do klientów na dzień przed wizytą. W ten sposób wyeliminujesz problem zapomnianych wizyt, a puste okienka staną się niemiłym wspomnieniem. System przypomnień sms działa automatycznie. Ustawiasz treść powiadomienia. To proste rozwiązanie, które będzie mieć bezpośredni wpływ na przychody Twojego salonu.

Terminarz do zapisywania wizyt

Kalendarz dla salonu kosmetycznego – zawsze pod ręką

Jednym z najważniejszych atutów elektronicznego terminarza dla salonu kosmetycznego jest jego dostępność. Na plan wizyt możesz zerknąć w każdej chwili. Do kalendarza masz dostęp w domu. Spokojnie możesz wyjechać na długi urlop.

To bardzo istotna funkcja, jeżeli zarządzasz większą ilością salonów kosmetycznych. eBeauty Planner, w ramach jednego abonamentu, umożliwia obsługę kilku placówek jednocześnie.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Wizyty przypisane do klientów

Jeżeli prowadzisz salon beauty, doskonale wiesz, jak wielką rolę odgrywa znajomość swoich klientów. Elektroniczny terminarz dla salonów kosmetycznych pozwala na tworzenie specjalnych notatek i przypisywanie wizyt do osób z bazy. Możesz zapisać informacje o alergiach, polecanych kosmetykach, zakupionych produktach lub ulubionych zabiegach. Jakość Twojej obsługi będzie znacznie wyższa. Twoi klienci docenią, że pamiętasz ich preferencje.

Liczy się Twoje bezpieczeństwo!

Co się stanie, gdy zniknie zeszyt z zapisanymi wizytami? No właśnie. Tragedia. Przecież nikt nie robi kopii numerów telefonów czy godzin wizyt. Elektroniczny terminarz w salonie kosmetycznym to bardzo bezpieczna opcja. Dane nie znikną, nie zaplamią się i zawsze będą czytelne.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda taki kalendarz dla salonu kosmetycznego? Zanim zdecydujesz się na abonament, wolisz go przetestować i pokazać pracownikom?

Nie ma problemu. Przetestuj eBeauty Planner – oprogramowanie dla salonów kosmetycznych – za darmo, przez 14 dni.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni