System rezerwacji wizyt online 24/7

Chcesz, aby klienci sami zapisywali się na wizyty, bez udziału Twoich pracowników?

eBeauty24 to internetowy system do umawiania wizyt w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Klienci za pomocą systemu rezerwacji online sami bukują dogodne terminy wizyt. Bez dzwonienia, wysyłania smsów i pisania na Facebooku. Za pomocą kilku kliknięć.

Wypróbuj za darmo przez 14 dni

System rezerwacji online to popularne rozwiązanie wśród salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Klienci mogą dokonywać rezerwacji wizyt online 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie.

Takie rozwiązanie odciąża Twoich pracowników, którzy nie muszą odbierać dziesiątek telefonów dziennie. Mogą skupić się na tym, co najważniejsze.

Rezerwacje automatycznie zapisują się w terminarzu, a więc oszczędzasz czas i pieniądze. Dbasz o komfort swoich klientów. I budujesz wizerunek profesjonalnego, eksperckiego salonu, który idzie z duchem czasu.

Rezerwacje wizyt online

Jak działa nasz system rezerwacji online?

System rezerwacji online jest intuicyjny i estetyczny. Pozwala na umawianie wizyt zarówno stałym klientom, jak i osobom nowym, które poszukują salonu w Twojej okolicy.

Co należy zrobić, aby z niego skorzystać? Musisz stworzyć wizytówkę swojego salonu oraz wprowadzić listę realizowanych usług. To bardzo proste. System umawiania wizyt online jest połączony z Twoim terminarzem eBeauty Planner. Terminy aktualizują się automatycznie.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Dlaczego warto wdrożyć system rezerwacji online?

  • Twoi pracownicy zaoszczędzą mnóstwo czasu. Będą mogli skupić się na tym, co najważniejsze.
  • Klienci będą rezerwować wizyty nawet w środku nocy. W weekendy oraz w święta. Bez ograniczeń.
  • Pracujesz z przejrzystym terminarzem, do którego masz zawsze dostęp. System rezerwacji online automatycznie zapisuje wizyty w eBeauty Planner
  • Rezerwacje online są w jednym miejscu. Nie musisz szukać ich po Facebooku, e-mailu czy na innych platformach.
  • System rezerwacji online automatycznie wysyła powiadomienia przed wizytą – w ten sposób zmniejszasz ilość pustych okienek.
  • Masz dodatkowe miejsce do promocji. Wizytówka salonu na platformie eBeauty24 pomoże Ci pozyskać nowych klientów.
Funkcje eBeauty Planner

Wszystko masz w jednym miejscu!

Chcesz sprawnie zarządzać swoim salonem kosmetycznym lub fryzjerskim? Aby nie używać kilku różnych rozwiązań postaw na eBeauty Planner. W ramach abonamentu skorzystasz z inteligentnego terminarza, przypomnień SMS, systemu rezerwacji online, wygodnej bazy klientów i innych narzędzi, które ułatwią Ci codzienną pracę.

Po co instalować kilka systemów, skoro wszystko możesz mieć ze sobą połączone? eBeauty Planner to duża wygoda dla Ciebie i Twoich pracowników!

Zobacz pozostałe funkcjonalności eBeauty Planner

Bądź profesjonalny i idź z duchem czasu! Umawianie wizyt przez Internet to dziś standard.

Skorzystaj z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego!

Przetestuj system rezerwacji online