System rezerwacji online dla salonu tatuażu i piercingu

Szukasz sposobu na oszczędność czasu? Zapisy zajmują sporą część dnia Twoich tatuatorów? System rezerwacji online dla salonu tatuażu i piercingu to odpowiedź na Twoje rozterki! Od teraz zapisy będą odbywały się w jednym, bezpiecznym miejscu w chmurze, bez ingerencji Twoich pracowników.

Wykorzystaj oprogramowanie do planowania wizyt online dla studio tattoo & piercing

Wypróbuj za darmo przez 14 dni

Chaos w zeszycie z zapisami? Ile tatuatorów, tyle stylów pisma? Ciężko jest Ci rozszyfrować notatki robione na szybko? Czas to zmienić! Wymień stary zeszyt na nowoczesny system rezerwacji online dla salonu tatuażu i piercingu. Zyskaj dostęp do przejrzystego planu dnia Twoich pracowników. Prowadź historię wizyt i zapisuj ją w chmurze — tam dane Twoich klientów będą zawsze bezpieczne.

Odwiedziny chętnych na tatuaż klientów zaburzają rytm pracy Twojego studio? Niby wystarczy tylko zajrzeć do notesu i zabukować datę, ale w praktyce zajmuje to przynajmniej 10 minut, prawda? Zastanawiasz się nawet nad zatrudnieniem dodatkowej osoby do planowania zabiegów? Mamy lepsze rozwiązanie. Oprogramowanie do planowania wizyt w studio tattoo & piercing to możliwość prowadzenia internetowego kalendarza wizyt. Stali i nowi klienci będą mogli umawiać się na zabiegi bez wychodzenia z domu, kiedy tylko poczują impuls, że przydałaby się nowa dziara.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Program dla studio tattoo & piercing — niezbędne funkcje w jednym systemie

Wizyty zapisujesz w kalendarzu, grafik ustalasz w małym, podręcznym notesie, a stan magazynu kontrolujesz w Excelu? Wyobraź sobie, że te wszystkie rzeczy możesz robić w jednym miejscu. Nasz program dla studio tattoo & piercing łączy funkcje niezbędne do organizacji pracy. Nie musisz tracić czasu na szukanie zeszytu i wertowania zniszczonych kartek. Wystarczy, że klikniesz odpowiednie miejsce i w kilka sekund, w każdej chwili zweryfikujesz stan pigmentów, ilość dni urlopu Twojego najbardziej rozchwytywanego tatuatora lub moce przerobowe na kolejny miesiąc.

Funkcje eBeauty Planner

Dlaczego planowanie wizyt online w studio tatuażu i piercingu jest dla Ciebie?

Doskonale wiemy, że prowadzenie studia tatuażu i piercingu to nie tylko wykonywanie zabiegów. Tatuowanie i przekuwanie to jedno, ale zarządzanie zespołem, kontrola magazynu i profesjonalna obsługa klientów to elementy, bez których żadne studio tatuażu nie ma prawa istnieć. Ze względu na specyfikę branży i świadomość wyzwań, przed jakimi stają właściciele tych miejsc, stworzyliśmy intuicyjny program dla studio tattoo & piercing, który ułatwia pracę i daje swobodę rezerwacji wizyt przez klientów, bez udziału tatuatorów i piercerów.

Co jeszcze daje system rezerwacji online eBeauty Planner?

  • Tworzy wizerunek profesjonalnego studia tattoo & piercing.
  • Jest łatwy w obsłudze.
  • Twoi klienci mogą umawiać wizyty online przez 24h 7 dni w tygodniu.
  • Internetowy kalendarz zabiegów uwzględnia dni wolne i urlopy pracowników.
  • Zapomnij o przegapionych zabiegach — klienci dostają automatyczne powiadomienia SMS o zbliżającej się wizycie. Tatuatorzy i piercerzy mają dostęp do swojego grafiku z każdego miejsca oraz o każdej porze dnia i nocy.
  • Do każdej umówionej wizyty możesz przypisać konkretnego tatuatora i dodać notatkę
  • eBeauty Planner daje Ci możliwość tworzenia listy zakupów i kontrolowania stanu igieł, farb do tatuażu, jednorazowych produktów higienicznych czy środków do pielęgnacji.

Wypróbuj oprogramowanie do planowania wizyt w studio tattoo & piercing przez 14 dni bez żadnych opłat. Postaw na nowoczesne rozwiązanie. Zaoszczędź czas i zyskaj nowe możliwości.

Przetestuj system rezerwacji online