Program do umawiania wizyt w gabinetach podologicznych

Uporządkuj system rejestracji pacjentów. Wypróbuj intuicyjny program do umawiania wizyt w gabinetach podologicznych i organizacji codziennej pracy. Prowadź historię leczenia, korzystaj automatycznych przypomnień o wizycie SMS i rezerwacji terminów online.

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Terminarz do zapisywania wizyt

System rezerwacji wizyt dla podologa — jak działa?

Prowadzisz gabinet podologiczny? Zajmujesz się wszystkimi sprawami biurowymi, a jednocześnie przyjmujesz pacjentów? Z czasem coraz trudniej jest Ci odpowiednio zarządzać zespołem specjalistów i prowadzić kalendarz wizyt? W Twoim gabinecie brakuje nowoczesnego, profesjonalnego systemu rezerwacji i przechowywania danych pacjentów? eBeauty Planner — system rezerwacji wizyt dla podologa, to narzędzie, którego szukasz! Z nami karty Twoich pacjentów będą bezpieczne, a Twoi lekarze będą mieli do nich dostęp w każdej chwili — z każdego gabinetu i urządzenia mobilnego.

eBeauty Planner to nie tylko rejestracja pacjentów online. To program wyposażony w dodatkowe funkcje, które ułatwiają zarządzanie zespołem specjalistów i prowadzenie gabinetu podologicznego.

Funkcjonalny terminarz wizyt

Rejestracja pacjentów online i optymalizacja pracy gabinetu podologicznego

Umawianie wizyty z pacjentami przez telefon zajmuje sporo czasu? Wypełnienie wszystkich rubryk z danymi, zidentyfikowanie problemu i przełamanie bariery wstydu nowego pacjenta to często nie lada wyzwanie? Postaw na komfort pacjentów i zadbaj o możliwość swobodnej rezerwacji wizyty w gabinecie podologicznym. Program do umawiania wizyt w gabinetach podologicznych online, automatyczne przypomnienia SMS i baza pacjentów w chmurze to usprawnienie pracy specjalistów i ogromne udogodnienie dla odwiedzających gabinet podologiczny.

Obawiasz się, że Twoi pacjenci nie poradzą sobie z internetowym kalendarzem wizyt? Nic bardziej mylnego! Zaprojektowaliśmy bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs. Wyeliminowaliśmy zbędne powiadomienia i opcje, które mogłyby zaburzać pracę systemu rezerwacji wizyt online. eBeauty Planner to kompleksowe i proste w obsłudze narzędzie dla podologa, z którego może korzystać każdy pacjent!

Funkcje eBeauty Planner

Program do umawiania wizyt w gabinetach podologicznych — niezbędne narzędzia w jednym systemie

eBeauty Planner to program stworzony z myślą o specjalistycznych branżach, które wymagają doskonałej organizacji i niezawodnej technologii. System rezerwacji wizyt dla podologa łączy w sobie wszystkie funkcje, niezbędne do kompleksowego zarządzania gabinetem i prowadzenia kalendarza oraz historii wizyt. Wypróbuj go już dzisiaj!

  • Inteligentny kalendarz wizyt w gabinecie podologicznym umożliwia pacjentom rezerwację terminu online — bez konieczności czekania w kolejce na linii telefonicznej.
  • Klienci będą rezerwować wizyty nawet w środku nocy. W weekendy oraz w święta. Bez ograniczeń.
  • Specjaliści i pacjenci mogą samodzielnie zapełniać harmonogram wizyt przez 24h 7 dni w tygodniu.
  • Potwierdzenia wizyt i przypomnienia SMS skutecznie eliminują zapominanie o wizytach.
  • Baza klientów dostępna w chmurze nigdy Ci nie przepadnie. Dzięki temu nawet po latach możesz powrócić do historii pacjenta.

Zarządzanie gabinetem podologicznym wcale nie jest proste. Tym bardziej, kiedy tworzy go kilkuosobowy zespół specjalistów. Zadbaj o ich komfort pracy i przejrzysty grafik. Daj pacjentom możliwość swobody rejestracji i zaoszczędź czas, który do tej pory poświęcałeś na umawianie wizyt.

Przetestuj eBeauty Planner przez 14 dni za darmo i wykorzystaj potencjał swojego gabinetu!

Przetestuj za darmo