Program do salonu groomerskiego

Prowadzisz salon pielęgnacji zwierząt? Mamy narzędzie, które pomoże Ci sprawnie i kompletnie nim zarządzać. Wiemy, jak ważna dla Twoich klientów jest możliwość skorzystania z systemu rezerwacji online, a dla Ciebie nieograniczony dostęp do wszystkich spraw salonu. Dlatego zaprojektowaliśmy eBeauty Planner. Program do salonu groomerskiego dopasowany do specyfiki branży.

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Poznaj program do zarządzania salonem pielęgnacji zwierząt eBeauty Planner

Marzysz o własnym salonie groomerskim, ale obawiasz się, że nie podołasz wszystkim sprawom związanym z jego obsługą? A może wydaje Ci się, że nie nadążasz za nadmiarem spraw i tempem, w jakim rozwijasz swój biznes? W końcu, aby przeskoczyć konkurencję, nie wystarczy profesjonalne wykonywanie usług pielęgnacji zwierząt. Musisz myśleć o wszystkim — o sprawnym umawianiu wizyt, o kontroli stanu magazynu i dobrych relacjach z właścicielami czworonogów. Zadbaliśmy o to. Zaprojektowaliśmy program do zarządzania salonem pielęgnacji zwierząt eBeauty Planner, który będzie nieocenioną pomocą na start. A z biegiem czasu tylko jeszcze bardziej docenisz wszystkie jego funkcje.

Zastanawiasz się, jak można usprawnić zapisy w salonie pielęgnacji zwierząt? Szukasz narzędzia, które będzie miało wszystkie najpotrzebniejsze funkcje — kalendarz, listę produktów do zamówienia, historię wizyt i przejrzysty grafik groomerów? Jesteś w dobrym miejscu. System rezerwacji dla groomerów eBeauty Planner to intuicyjny i prawdopodobnie najprostszy w obsłudze program do zarządzania salonem pielęgnacji zwierząt. Masz w nim wszystko, czego potrzeba do kompletnej obsługi salonu groomerskiego i to przez 14 dni zupełnie za darmo.

Terminarz do zapisywania wizyt

Umawianie wizyt online u groomera

Kto powiedział, że rejestracja online to usługa i udogodnienie zarezerwowane tylko dla salonów piękności i gabinetów specjalistycznych? Pomyśl tylko, ile czasu zajmuje pierwsza rejestracja wizyty u groomera. Właściciel Twojego przyszłego klienta musi znaleźć groomera w najbliższej okolicy, wyszukać konkretną usługę, zlokalizować numer kontaktowy, a w końcu dodzwonić się do salonu i umówić wizytę swojego pupila w dogodnym dla groomera i siebie terminie. Czas to pieniądz. Właściciele Twoich klientów wiedzą o tym tak samo dobrze, jak Ty. Pokaż im, że szanujesz ich czas i daj sobie swobodę działania. Zapomnij o obsłudze telefonu i przyjmowaniu zapisów. Poświęć się temu, co lubisz w swojej pracy najbardziej — zarządzaniu zespołem lub pielęgnacji czworonogów.

Funkcje eBeauty Planner

Profesjonalna obsługa salonu groomerskiego i system rezerwacji dla groomerów online

Salony groomerskie dopiero co zyskują w Polsce na popularności. Przecież dobrze wiesz, że to doskonały moment, aby już teraz wyróżnić się na rynku i pójść o krok dalej od konkurencji. System rezerwacji dla groomerów eBeauty Planner to narzędzie, które ułatwi Ci pracę i pomoże stworzyć wizerunek profesjonalisty. Nowoczesny system rezerwacji, grafik dla pracowników, baza danych klientów i produktów — to tylko podstawowe funkcje.

  • System automatycznych przypomnień SMS o zaplanowanych wizytach.
  • Nowoczesny, internetowy kalendarz.
  • Umawianie wizyt online u groomera przez właścicieli czworonogów.
  • Baza klientów i produktów w magazynie zapisywane w chmurze.
  • Możliwość dodawania notatek i prowadzenia systemu premiowania pracowników.
  • Łatwy w obsłudze, intuicyjny program o przejrzystym interfejsie.
  • Kontrola nad działaniem salonu groomerskiego, nawet podczas urlopu — do wszystkich danych i umówionych wizyt masz dostęp online.

Z eBeauty Planner obsługa salonu groomerskiego będzie na najwyższym poziomie. Takim, którego oczekują właściciele Twoich klientów — swoich czworonożnych pupili. Postaw na nowoczesne rozwiązanie, z którego korzystają salony pielęgnacji zwierząt na całym świecie. Chcesz spróbować? Przetestuj wszystkie funkcje programu eBeauty Planner bezpłatnie przez 14 dni!

Przetestuj za darmo