Program dla salonu fryzjerskiego ułatwi Ci codzienną pracę!

Zarządzaj wizytami, zespołem i listą produktów. Stwórz bazę klientów. Wysyłaj powiadomienia sms. System eBeauty Planner sprawi, że Twój salon rozwinie skrzydła. To program, który pozwoli Ci działać efektywniej.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Po co Ci oprogramowanie w salonie fryzjerskim?

Chcesz założyć salon fryzjerski? Myślisz, że prowadzenie takiego miejsca to głównie wykonywanie strzyżeń, koloryzacji i innych usług? Oj nie, nie jest to takie łatwe. Prowadzenie salonu fryzjerskiego to ogrom obowiązków. Musisz nadzorować proces rezerwacji wizyt, zarządzać zespołem, zarządzać klientami, dbać o dobre imię firmy i prowadzić działania marketingowe. To wszystko będzie o wiele łatwiejsze, jeżeli będziesz mieć program dla salonu fryzjerskiego.

Co to ułatwi? Wszystkie najważniejsze dane będą w jednym miejscu. Będziesz mieć do nich dostęp zarówno z domu, jak i podczas wyjazdów. Zarządzanie salonem fryzjerskim będzie szybsze i łatwiejsze. A Ty będziesz mógł/mogła skupić się na tym, co najważniejsze.

Funkcjonalny terminarz wizyt

Jaki program dla salonu fryzjerskiego wybrać?

Program dla salonu fryzjerskiego powinien być łatwy w obsłudze. Tak, aby wszyscy pracownicy mogli z niego korzystać. Ponadto powinien mieć kilka niezbędnych funkcji. Najważniejsze są: przejrzysty system do rezerwacji, powiadomienia sms, baza klientów i produktów. Dobrze, jeżeli program dla salonu fryzjerskiego umożliwia zarządzanie kilkoma placówkami jednocześnie. Może w przyszłości rozwiniesz swój biznes? Kto wie. Z systemem eBeuaty Planner z pewnością będzie to łatwiejsze.

Funkcje eBeauty Planner

Program dla salonu fryzjerskiego – funkcje, które ułatwią Ci pracę

Tworząc program dla salonu fryzjerskiego rozmawialiśmy z kilkunastoma właścicielami małych i dużych salonów. Na podstawie wywiadów przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych funkcji, które są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

  • Inteligentny harmonogram wizyt dla salonu fryzjerskiego to przejrzysty kalendarz, który pozwala na rezerwację terminów w kilka sekund. System podpowiada wolne terminy.
  • System magazynowy dla salonów fryzjerskich to łatwiejsze zakupy i inwentaryzacja. Zawsze wiesz, co masz na stanie, jakie farby są potrzebne, które produkty się kończą.
  • Rejestracja wizyt fryzjerskich online pozwala na rezerwację terminów przez Internet – 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Bez udziału Twojego zespołu.
  • Przypomnienia SMS to wygodny sposób na eliminację problemu zapomnianych wizyt.
  • Baza klientów pozwoli na wysyłanie wiadomości o promocjach i jest zabezpieczeniem na przyszłość.
  • Elektroniczny grafik z funkcją naliczania premii to doskonały system do motywacji pracowników. Możesz zachęcać ich do sprzedaży dodatkowych usług lub produktów.
  • Statystyki i raporty pozwalają Ci rozwijać i analizować działania swojego zespołu i firmy.

Program dla salonu fryzjerskiego pozwoli Ci na efektywne, świadome zarządzanie salonem fryzjerskim. Oszczędzisz czas i pieniądze. Twoi pracownicy będą zmotywowani. Ceny abonamentu miesięcznego zaczynają się już od 29 zł/miesięcznie.

Zobacz, jak działa eBeauty Planner. Przetestuj program dla salonu fryzjerskiego bez żadnych opłat.

Testuj bezpłatnie przez 14 dni