Program do prowadzenia salonu SPA

Prowadzisz salon wellness & SPA i szukasz kompetentnego pracownika recepcji? Zastanawiasz się nad zatrudnieniem managera, który będzie ustalał grafik, delegował zadania i naliczał premie pracownikom? Czujesz, że przydałaby Ci się dodatkowa pomoc w organizacji pracy, ale nie masz czasu na tygodniowe szkolenia nowych osób? Wyobraź sobie, że wcale nie musisz przeprowadzać rekrutacji, by rozwinąć swój biznes i zyskać cenny czas. Brzmi intrygująco? eBeauty Planner to nowoczesny program do prowadzenia salonu SPA — Twój recepcjonista i menager w jednym. Zacznij korzystać od teraz — za darmo przez 14 dni!

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Jak wykorzystać oprogramowanie dla gabinetów SPA?

Kiedy otwierałeś salon wellness & SPA nieco inaczej wyobrażałeś sobie swoją codzienną pracę, prawda? To zupełnie zrozumiałe, że chcesz się poświęcić temu, co kochasz robić najbardziej — zapewnianiu klientom relaksu, dbaniu o ich wygląd i zdrowie, a nie umawianiem spotkań i planowaniu grafiku. Myślisz, że to niemożliwe, kiedy jesteś właścicielem gabinetu wellness? Że musisz być specjalistą od wszystkiego, kiedy prowadzisz własny biznes? A co, jeśli powiemy Ci, że możesz oddelegować pewne zadania i to bez konieczności zatrudniania dodatkowych rąk do pracy?

Przy użyciu programu do prowadzenia salonu SPA eBeauty Planner umawianie wizyt, ustalanie grafiku, kontrolowanie zaopatrzenia, ale też ocena jakości usług i ich marketingowego potencjału przestaną być niechcianym obowiązkiem, a staną się czystą przyjemnością. Nie wierzysz? Wykorzystaj darmową, pełną wersję oprogramowania przez 2 tygodnie i zobacz różnicę już po pierwszych dniach!

Terminarz do zapisywania wizyt

Program do prowadzenia salonu SPA — umawianie wizyt i zarządzanie zespołem w jednym miejscu

Czy istnieje przepis na prowadzenie idealnego salonu SPA? Z pewnością tak, ale bez odpowiedniego działania i narzędzia, które je umożliwia, nawet najlepsze wskazówki nie przyniosą wymarzonego sukcesu. Przestań gdybać i weź sprawy w swoje ręce. Nie wiesz, jak zabrać się do ustalenia grafiku z uwzględnieniem urlopów? Chcesz wiedzieć, które usługi promować w mediach społecznościowych? Zastanawiasz się, jak usprawnić zapisy na wizyty, by nieodebrane telefony nie generowały Ci strat? Wydaje się, że program do prowadzenia salonu SPA eBeauty Planner jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. To nie tylko umawianie wizyt online i tworzenie przejrzystego grafiku. Wypróbuj za darmo wszystkie jego funkcje — automatyczne naliczanie premii, spersonalizowane wiadomości SMS do klientów, listę produktów na stanie i statystyki wykonywanych usług.

Funkcje eBeauty Planner

Oprogramowanie dla gabinetów SPA eBeauty Planner — wszystkie funkcje, jedna cena

Szukasz narzędzia do zarządzania gabinetem SPA, ale obawiasz się, że dostępne na rynku programy są przeznaczone do salonów fryzjerskich? Jak dotąd żadne oprogramowanie nie dawało Ci wszystkiego, czego oczekujesz — jakości, kompleksowości, a jednocześnie łatwości obsługi? Pora wypróbować intuicyjny i profesjonalny program do prowadzenia salonu SPA eBeauty Planner. W nim znajdziesz to, czego szukasz.

Co zyskasz dzięki eBeauty Planner?

  • Wizerunek profesjonalnego salonu wellness & SPA.
  • Wielofunkcyjne narzędzie, które pomoże Ci w marketingu i zarządzaniu zespołem.
  • Aktualne raporty i statystyki związane m.in. z jakością obsługi klientów i popularnością poszczególnych zabiegów.
  • Przejrzysty kalendarz wizyt i grafik.
  • Możliwość umawiania zabiegów online przez klientów.
  • Dostęp do wszystkich funkcji z każdego miejsca na Ziemi.
  • Zabezpieczenie danych przed ich utratą — zapis w chmurze.
  • Automatyczne przypomnienia SMS o zbliżających się wizytach, czyli zminimalizowanie strat, które ponosisz, kiedy klienci zapominają o umówionych spotkaniach.
  • Kontrolę nad stanem produktów, niezbędnych do wykonywania pielęgnacji.

Sprawdź cennik oprogramowania dla gabinetów SPA. Wypróbuj bezpłatnie przez 14 dni bez żadnych opłat. To nowoczesne i wielofunkcyjne narzędzie, które ułatwia pracę. Bez ukrytych opłat i ograniczeń — korzystaj z niego tak samo, niezależnie od liczby zatrudnianych osób i wielkości Twojego biznesu.

Przetestuj za darmo