Program do obsługi salonu, który ułatwi Ci pracę

Prowadzisz salon kosmetyczny lub fryzjerski? Potrzebujesz programu do jego obsługi. System stworzony z myślą o branży beauty ułatwi Ci codzienną pracę, pozwoli zaoszczędzić czas i uporządkować wszystkie najważniejsze sprawy w salonie.

Terminarz do zapisywania wizyt

Poznaj eBeauty Planner – program do obsługi salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Co jest potrzebne, aby sprawnie zarządzać salonem? Przejrzysty terminarz do zapisywania wizyt. Grafik dla pracowników. Baza klientów, najlepiej z historią ich wizyt. System premiowania. Baza produktów. Aplikacja do umawiania wizyt online. To wszystko znajdziesz w programie do obsługi salonu eBeauty Planner.

Stworzyliśmy oprogramowanie, które maksymalnie ma Ci ułatwić pracę. System jest niezwykle przejrzysty i łatwy w obsłudze. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje, które w prosty sposób wykorzystasz wraz ze swoim zespołem.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Program do obsługi salonu pełni rolę Twojego managera

Kochasz fryzjerstwo? Jesteś kosmetologiem i chcesz otworzyć własny gabinet, ale obawiasz się całej papierologii i zarządzania? Program do obsługi salonu już na starcie ułatwi Ci wszystkie działania. Szybko zarezerwujesz wizyty, z łatwością ułożysz grafiki, możesz ustawić atrakcyjny system premiowy.

Ponadto nie ma nic ważniejszego niż baza klientów!! Im szybciej zaczniesz ją tworzyć, tym lepiej. Program do obsługi salonu generuje niewielkie koszty – ceny zaczynają się od 29 zł/miesięcznie, a zarządzanie staje się banalnie łatwe. Chcesz spróbować? System możesz wypróbować zupełnie bezpłatnie przez okres 14 dni!

Testuj za darmo przez 14 dni
Funkcje eBeauty Planner

Dlaczego warto używać oprogramowania do obsługi salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego?

  • Wszystkie najważniejsze dane masz w jednym miejscu. Są uporządkowane i przejrzyste.
  • Twoi pracownicy otrzymują wygodne narzędzie do codziennej pracy. Terminarz jest estetyczny, grafiki wygodne w obsłudze, a baza klientów pomaga im w codziennej pracy.
  • Z programu do obsługi salonu możesz korzystać także w domu lub podczas wyjazdów.
  • Powiadomienia sms eliminują problem zapomnianych wizyt.
  • Dzięki raportom i statystykom możesz rozwijać swój biznes. Wiesz, z jakich usług klienci najczęściej korzystają. Do których pracowników najchętniej się umawiają. Co sprzedaje się najczęściej.
  • Umożliwiasz klientom rezerwację wizyt online.
  • Możesz w łatwy sposób zarządzać swoim zespołem. Korzystać z wygodnych grafików oraz systemu premiowania na bazie wykonywanych usług lub sprzedanych produktów.

Program do obsługi salonu to dziś standard. Każdy nowoczesny biznes z branży beauty powinien rozważyć jego wdrożenie. Chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce?

Testuj eBeauty Planner bezpłatnie – przez 14 dni!