Program do obsługi gabinetu fizjoterapii

Oszczędzaj czas! Wypróbuj prosty w obsłudze program dla fizjoterapeutów do umawiania wizyt, rejestracji online, wysyłania powiadomień i prowadzenia bazy pacjentów. Wykorzystaj darmowe 2 tygodnie próbne. eBeauty Planner to niski abonament i intuicyjna obsługa.

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Funkcjonalny terminarz wizyt

Jak umawiać wizyty w gabinecie fizjoterapii?

Czujesz, że coraz częściej nie możesz połapać się w terminarzu? Nie zawsze masz przy sobie dostęp do notesu, w którym zapisujesz terminy wizyt? Masz dość ciągłego siedzenia z telefonem przy uchu? Zacznij korzystać z wygodnego programu do obsługi gabinetów fizjoterapii. Możesz samodzielnie wprowadzać terminy do systemu, korzystając z dodatkowych funkcji — wygodnej bazy, czy powiadomień sms. Jeśli chcesz uwolnić swój czas — zaproponuj pacjentom rejestrację online, czyli samodzielne umawianie wizyt przez aplikację.

Umawianie wizyt w gabinecie fizjoterapii online jest dziś na porządku dziennym. Pacjenci doceniają takie ułatwienie! Rejestracja online pozwala na umówienie wizyty o każdej porze dnia i nocy. Nie musisz odbierać telefonów. Wizyty same zapełniają Twój kalendarz. Za pomocą kilku kliknięć przeglądasz historię i notatki na temat pacjentów. Wszystko masz w jednym miejscu, bezpieczne w chmurze — zawsze pod ręką.

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Jaki program dla fizjoterapeutów będzie najlepszy?

Szukasz programu dla fizjoterapeutów, który będzie skrojony pod Twoją branżę? Jesteś w dobrym miejscu. eBeauty Planner łączy kilkanaście funkcji, które usprawniają działania w małym lub większych gabinecie fizjoterapii. Doskonale rozumiemy specyfikę Twojej pracy. Wiemy, jak ważne jest prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, ale też precyzyjnej bazy pacjentów online. Zapewne mierzysz się z odwołanymi w ostatniej chwili wizytami. Pacjenci często o nich zapominają. Powiadomienia SMS to dziś właściwie standard, który pozwoli Ci lepiej zarządzać terminarzem wizyt.

Program dla fizjoterapeutów eBeauty Planner jest łatwy w obsłudze. Ma przyjazny i intuicyjny interfejs, który ułatwia pracę. Wyeliminowaliśmy wszelkie zbędne komunikaty. System jest prosty, przejrzysty i łatwy w obsłudze także na urządzeniach mobilnych.

Funkcje eBeauty Planner

Program do obsługi gabinetu fizjoterapii — poznaj funkcje, które ułatwią Ci pracę

Program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii to kilka systemów w jednym. Nie musisz korzystać z 10 innych narzędzi. Wszystkie potrzebne funkcje do zarządzania gabinetem fizjoterapii masz w jednym systemie.

Poznaj najważniejsze funkcje systemu online, który ułatwi Ci codzienną pracę z pacjentami:

  • Intuicyjny terminarz wizyt w gabinecie fizjoterapeutycznym.
  • Powiadomienia sms dla pacjentów (przypomnienie o wizycie).
  • Rejestracja pacjentów online.
  • Możliwość zarządzania kilkoma gabinetami jednocześnie.
  • Grafik dla pracowników.
  • Baza klientów z miejscem na notatki.
  • Magazyn produktów + lista zakupów.
  • Statystyki i raporty.

Oprogramowanie dla fizjoterapeutów eBeauty Planner odciąży Cię od zadań, które niepotrzebnie pochłaniają Twój cenny czas. Pozwoli Ci w świadomy i nowoczesny sposób zarządzać swoją pracą. Koszt systemu to zaledwie od 29 zł/miesięcznie. Nic nie ryzykujesz. Możesz przetestować system bezpłatnie, przez 14 dni!

Przetestuj za darmo