Program dla salonów wizażu i makijażu

2 darmowe tygodnie — tylko tyle wystarczy, abyś przekonała się, że program dla salonów kosmetycznych eBeauty Planner to niezbędne narzędzie Twojej pracy. Wygodne zapisy online, przejrzysty grafik, funkcjonalna lista produktów na stanie i nieocenione przypomnienia SMS o zbliżających się wizytach. Łatwe zarządzanie salonem wizażu i makijażu, komfort pracy i udogodnienie dla klientek — to wszystko masz na wyciągnięcie ręki!

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Jak obniżyć koszty zarządzania salonem kosmetycznym?

Prowadzisz mały salon piękności, a może zatrudniasz kilka kosmetyczek i chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swój zakład? To nie ma znaczenia! Niezależnie od tego, czy pracujesz sama, czy kierujesz zespołem wizażystów z domu — program dla salonów kosmetycznych eBeauty Planner to kompleksowa pomoc w zarządzaniu salonem wizażu i makijażu dla każdego.

Nie lubisz odrywać się od wykonywanego zabiegu, kiedy dzwoni telefon, prawda? Przecież to nieprofesjonalne. Z drugiej strony wiesz, że nie zawsze klient, który za pierwszym razem się do Ciebie nie dodzwonił, spróbuje jeszcze raz. Zastanawiasz się nad zatrudnieniem recepcjonistki, ale nie do końca Ci się to kalkuluje? Spokojnie! Mamy dla Ciebie narzędzie, dzięki któremu nie stracisz ani jednej klientki więcej i praktycznie nie odczujesz wzrostu kosztów prowadzenia Twojego salonu wizażu i makijażu.

Terminarz do zapisywania wizyt

Kalendarz online w salonie piękności — łatwe umawianie wizyt i wysoka jakość obsługi

Klienci salonów kosmetycznych są wymagający. Wiedzą, po co przychodzą i z jakim efektem chcą opuścić studio wizażu. Tego samego oczekują od kosmetyczek. Bądź profesjonalistką i pokaż swoje zaangażowanie! Nasz kalendarz online dla salonów piękności pomoże Ci to osiągnąć. Szczegółowa baza danych przygotuje Twoje kosmetyczki na spotkanie z najbardziej wymagającymi klientkami. Terminarz online do salonu kosmetycznego pozwoli Ci kontrolować obłożenie i w mgnieniu oka znajdzie wolne miejsca, o których będziesz mogła poinformować w mediach społecznościowych.

Powiedzmy to sobie otwarcie — konkurencja w Twojej branży jest naprawdę spora. Masz dwie opcje — możesz zatrudnić marketingowca i stopniowo budować rozpoznawalność w Sieci albo wyciągnąć naszego asa z rękawa i zyskać przewagę już teraz. Co wybierasz? Nasz terminarz online do salonu kosmetycznego da Twoim klinikom swobodę i komfort zapisu przez Internet. Z dnia na dzień wyróżni Cię na rynku. Od teraz Twój kalendarz będzie zapełniał się sam, a Ty nie będziesz tracić czasu na proponowanie kilku terminów jednej klientce.

Funkcje eBeauty Planner

Kompleksowe zarządzanie salonem wizażu i makijażu — system rezerwacji online dla kosmetyczek i wiele innych funkcji

Stałe bywalczyni Twojego salonu dzwonią do Ciebie kilka razy w miesiącu, bo nie pamiętają, na którą godzinę się umówiły? Już nie raz zdarzyło się, że kosmetyczki, które zatrudniasz miały kilka godzin w tygodniu przymusowego wolnego, ze względu na zapominalskie klientki? Takie sytuacje to standard w każdym salonie piękności. Dlatego stworzyliśmy prosty i zautomatyzowany program dla salonów kosmetycznych z opcją wysyłania przypomnień SMS.

Sprawdź wszystkie funkcje systemu rezerwacji online dla kosmetyczek i ułatw sobie pracę!

  • Pozwól klientkom samodzielnie, przez Internet zapisywać się na wizyty.
  • Prowadź historię zabiegów i bezpiecznie przechowuj dane w chmurze.
  • Ustaw automatyczne przypomnienia SMS o zbliżającej się wizycie.
  • Kontroluj stan produktów pielęgnacyjnych.
  • Analizuj jakość usług Twojego gabinetu wizażu i makijażu.
  • Pokaż profesjonalizm!

Program dla salonów kosmetycznych eBeauty Planner to nie tylko kalendarz online. Wypróbuj darmową wersję próbną i sprawdź wszystkie funkcje — od automatycznych przypomnień SMS, po przejrzysty grafik, kontrolę stanu magazynu i analizowanie sprzedaży usług.

Przetestuj za darmo