Program dla barbershopu

Zadbaj o profesjonalną obsługę klientów i doskonałą organizację pracy barbershopu. Skorzystaj z 2-tygodniowej, bezpłatnej wersji próbnej programu do umawiania wizyt w salonie barberskim i organizacji codziennych działań w salonie. Wypróbuj wszystkie funkcje — od uzupełniania grafiku i wysyłania powiadomień, po budowanie bazy klientów czy prowadzenie magazynu produktów. eBeauty Planner to prosty sposób na to, aby być o krok przed konkurencją!

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Jak organizować pracę salonu barberskiego?

Nie możesz skupić się na obsłudze klienta, bo rozprasza Cię dzwoniący telefon? Masz wrażenie, że jeśli go nie odbierzesz, dzwoniący pójdzie do konkurencji? To bardzo prawdopodobne. Dlaczego więc nie skorzystasz z nowoczesnego rozwiązania dla barberów? Program dla barbershopu eBeauty Planner to swoboda działania, możliwość zapisów online i ciągły dostęp do historii wizyt. Zapomnij o wysłużonym notesie i przepadających wizytach. Niech Twój elektroniczny kalendarz wizyt zapełnia się sam — bez Twojego udziału, o każdej porze dnia i nocy.

Przenieś zarządzanie salonem berberskim na wyższy poziom. Sprawdzaj statystyki wizyt i usług. Obserwuj pracę swojego zespołu. Optymalizuj jej jakość. Umawianie wizyt w salonie berberskim online to bezpieczeństwo danych oraz ciągłość pracy barberów. Twoja załoga i klienci na pewno docenią takie rozwiązanie. A Ty?

Funkcjonalny terminarz wizyt

Umawianie wizyt w salonie berberskim online — udogodnienie dla klientów i pomoc w codziennej pracy

Odbieranie połączeń w trakcie strzyżenia. Telefon dzwoniący nad głowami czekających na swoją kolej klientów. Strata czasu na szukanie notesu z zapisami. Brzmi znajomo, prawda? Pora przenieść organizację pracy salonu berberskiego do chmury. Wypróbuj program dla salonu barberskiego, który usprawni pracę całego zespołu. eBeauty Planner sprawdzi się w dużych i małych barbershopach, które szukają dobrego systemu pracy online. Program łączy w sobie funkcje, które docenią nie tylko Twoi klienci i cała załoga, ale przede wszystkim Ty.

Przyjazny, intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa programu dla salonu berberskiego eBeauty Planner jest dziecinnie prosta. Wcale nie musisz zatrudniać dodatkowej osoby na recepcji. Wystarczy, że udostępnisz program swoim barberom. Zadbaliśmy o to, aby każdy, w kilka chwil mógł nauczyć się go obsługiwać.

Funkcje eBeauty Planner

Barber zapisy online i organizacja pracy w salonie — kompleksowy program zawsze pod ręką

Klient chce powtórzyć zabiegi z ostatniej wizyty, ale nie pamięta, na jakie się wtedy zdecydował? To żaden problem. Wystarczy parę kliknięć, aby wyświetlić historię obsługi. Z myślą o Twoim biznesie połączyliśmy wszystkie potrzebne funkcje w jednym miejscu. eBeauty Planner, kompatybilny z urządzeniami przenośnymi, to:

  • Szybka rezerwacja wizyt online bezpośrednio przez klientów w każdy dzień tygodnia.
  • Dostęp do historii wizyt i bezpieczeństwo danych klientów.
  • Automatyczne powiadomienia SMS o zbliżających się wizytach.
  • Przejrzysty kalendarz.
  • Sprawne zarządzanie zespołem i kontrola jakości usług.
  • Możliwość dodawania notatek i zapisywania listy zakupów.
  • Analiza statystyk i generowanie cyklicznych raportów.

Podnieś jakość usług i zadbaj o komfort pracy w barbershopie. eBeauty Planner to nowoczesny system organizacji dla specjalistów. Wypróbuj nasz program dla salonu berberskiego. Korzystaj z wszystkich możliwości przez 14 dni bez żadnych opłat.

Przetestuj za darmo