Oprogramowanie do prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej

Sprawdź prosty w obsłudze, zautomatyzowany i dopasowany do potrzeb branży program dla gabinetu medycyny estetycznej. Oszczędzaj czas dzięki opcji umawiania wizyt online. Kontroluj grafik i prowadź historię wizyt, do której możesz mieć dostęp w każdej chwili. Zoptymalizuj swoje działania i jeszcze bardziej skup się na pacjentach. System zarządzania gabinetem medycyny estetycznej eBeauty Planner to proste rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienną pracę.

Wypróbuj za darmo przez 14 dni
Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Program dla gabinetu medycyny estetycznej

Poszukiwania kompletnego oprogramowania do rejestracji pacjentów online jak dotąd kończyły się rozczarowaniem? Każdy testowany dotąd program dla gabinetu medycyny estetycznej nie miał żadnych dodatkowych funkcji poza możliwością umawiania pacjentów online? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — w końcu jesteś we właściwym miejscu! System zarządzania gabinetem medycyny estetycznej eBeauty Planner to coś więcej niż rezerwacje w Internecie. To kompleksowe podejście do organizacji pracy w klinice medycyny estetycznej, czyli to, czego od dawna szukasz.

Rejestracja pacjentów online w gabinecie medycyny estetycznej to już praktycznie standard. Każda recepcjonistka ma dostęp do internetowego kalendarza wizyt, którym zarządza. A gdyby tak pójść o krok dalej? Zastanawiałeś się, jakby to było, gdyby pacjenci sami mogli zapisywać się na wizyty w Twojej klinice? Bez wychodzenia z domu i ingerencji w Twój i tak napięty plan dnia? Zgadza się — eBeauty Planner da Ci tę oszczędność czasu i wygodę. Postaw na nowoczesne rozwiązanie, z którym pójdziesz o krok dalej niż konkurencja.

Terminarz do zapisywania wizyt

Organizacja pracy w klinice medycyny estetycznej z pomocą intuicyjnego, nowoczesnego programu online

Umawianie wizyt online to podstawa sprawnej organizacji pracy i zarządzania usługami medycyny estetycznej. Co do tego nie ma wątpliwości. A co z pozostałymi, równie ważnymi kwestiami?

  • Jak kontrolować stan produktów, wykorzystywanych przy zabiegach?
  • Gdzie bezpiecznie i przejrzyście prowadzić historię pacjentów?
  • I skąd wiedzieć, które usługi są najbardziej popularne, a którym przydałoby się marketingowe wsparcie?

Odpowiedź jest tak prosta, jak działanie naszego systemu zarządzania gabinetem medycyny estetycznej. eBeauty Planner to wszystko, czego Ci potrzeba do sprawnego i kompleksowego zarządzania usługami medycyny estetycznej.

Funkcjonalny terminarz wizyt

Rejestracja pacjentów online w gabinecie medycyny estetycznej i wiele innych funkcji w jednym programie

Nie trać czasu i pieniędzy na instalowanie kilku programów dla klinik medycyny estetycznej. Wypróbuj za darmo oprogramowanie do prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej eBeauty Planner. To prosta obsługa i wszystkie funkcje, których potrzebujesz w jednym miejscu. Przekonaj się, że zarządzanie usługami medycyny estetycznej może być przyjemne. Miej wszystko zawsze pod ręką i kontrolą. Nawet z najdalszego zakątka świata!

Funkcje eBeauty Planner

Co zyskasz z oprogramowaniem do prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej eBeauty Planner?

  • Nieograniczony dostęp do bazy danych i historii pacjentów.
  • Możliwość umawiania wizyt online w każdy dzień tygodnia i o każdej godzinie.
  • Pełną kontrolę nad stanem magazynu produktów.
  • Przejrzysty grafik i harmonogram wizyt.
  • Automatyczne powiadomienia SMS do pacjentów.
  • Raporty i analizę usług Twojej kliniki.

eBeauty Planner to łatwe i kompleksowe narzędzie do zarządzania usługami medycyny estetycznej. Wypróbuj nasze rozwiązanie w swojej klinice i zyskaj 14 dni prowadzenia konta za darmo.

Przetestuj za darmo