Najlepsza aplikacja do umawiania klientów

Masz dość zapisywania terminów w zeszycie? Ciągłe skreślenia, kartkowanie stron i bazgroły zapisane w pośpiechu doprowadzają Twoich pracowników do szału? Wcale nas to nie dziwi. Nowoczesne salony kosmetyczne i fryzjerskie odchodzą od takich praktyk!

Przejrzysty terminarz do umawiania wizyt to dziś podstawa w każdym salonie kosmetycznym i fryzjerskim. Era zeszytów i klasycznych kalendarzy już dawno odeszła do lamusa. Aplikacja do umawiania klientów jest o wiele wygodniejsza i może pełnić kilka dodatkowych funkcji. System eBeauty Planner to elektroniczny terminarz, który podpowiada najbliższe wolne terminy. Pozwala na przypisywanie usług do poszczególnych pracowników. Pełni rolę bazy klientów oraz pozwala na wysyłanie powiadomień sms np. na dzień przed wizytą.

Już wiesz, dlaczego aplikacja do umawiania klientów to o wiele lepszy pomysł niż stary, dobry zeszyt? Każdy właściciel salonu, który przechodzi z wersji papierowej na elektroniczną mówi to samo: "dlaczego zrobiłem/zrobiłam to tak późno".

Wygodne zarządzanie salonem kosmetycznym i fryzjerskim

Aplikacja do umawiania klientów to wygoda – zarówno dla pracowników, jak i klientów

Zapytaj osoby, które korzystają z Twoich usług, czy chcą dostawać przypomnienie sms przed wizytą. Według licznych badań ponad 80% klientów twierdzi, że to bardzo pomocne! Takie rozwiązanie zmniejsza ilość wolnych okienek, czyli sprawia, że zarabiasz więcej.

Zdarza się, że pracownicy nie mogą rozczytać zapisanych pośpiesznie notatek w terminarzu? W aplikacji do umawiania klientów eBeauty Planner takie sytuacje nie mają prawa bytu. Rezerwacja wizyty trwa kilka sekund. Elektroniczny kalendarz dla salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego jest estetyczny, przejrzysty i bardzo łatwy w obsłudze!

Rezerwacje wizyt online

Pozwól klientom rezerwować wizyty samodzielnie

Chcesz zrobić krok do przodu i zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi? Spraw, że Twój salon będzie dostępny 24h/7. Tak! To możliwe! Aplikacja do umawiania klientów ONLINE pozwoli im rezerwować wizyty, bez udziału Twoich pracowników.

Elektroniczny kalendarz wypełnia się sam! W nocy, w niedziele, wtedy, gdy nikt nie może odebrać telefonu.

Pamiętaj, że teraz wszystko załatwiamy przez Internet. Tam robimy zakupy, przelewy, tam umawiamy się na wizyty. Aplikacja do umawiania klientów pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego salonu. To ukłon w stronę wygody klientów. Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes, musisz myśleć o potrzebach rynku.

Funkcje eBeauty Planner

eBeauty Planner - to system, który stworzyliśmy z myślą o salonach fryzjerskich i kosmetycznych

Dlaczego eBeauty Planner to najlepsze rozwiązanie dla Twojego salonu? Ponieważ tworząc go myśleliśmy o Tobie. O tym, jak ułatwić Ci pracę. Zarządzanie salonem wcale nie jest takie łatwe. Aplikacja do umawiania klientów, powiadomienia sms, elektroniczne grafiki – to wszystko ma usprawnić działania Twoich pracowników. Zbudować mocny wizerunek Twojej firmy. Zapewnić Ci więcej nowych klientów.

Poznaj wszystkie funkcje eBeauty Planner. W cenie abonamentu miesięcznego otrzymujesz elektroniczny terminarz dla salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego, dostęp do aplikacji do umawiania klientów online, system powiadomień sms oraz wiele dodatkowych funkcjonalności.

Chcesz sprawdzić, czy Ci się to spodoba?

Testuj zupełnie za darmo przez 14 dni